طراحی لوگو

راهنمای چاپ سررسید تبلیغاتی

امروزه تبلیغات صندلی والای خود را در هر کسب و کاری پیدا نموده است. در واقع امروزه تبلیغات همچون کلید موفقیت هر صنف شغلی است. اما آیا تمام مشاغل توانسته اند از این کلید موفقیت به درستی استفاده کنند؟

25 آبان 1399

معمای جالب لوگوی خودروها

لوگو بنز نمادی از ستاره بخت و اقبال است. اما لوگوی سایر خودروسازها چه معنایی میتواند داشته باشد؟

25 آبان 1399

گوگل از لوگوهای تازه محصولات خود رونمایی کرد

گوگل در حال توسعه خدمات فضای کاری جدید خود است و از این پس کاربران نرم افزارهای پرکاربرد این شرکت مانند جیمیل و درایو را با ظاهر و لوگوهای تازه ای مشاهده خواهند کرد.

25 آبان 1399

سایتی که با استفاده از هوش مصنوعی برای شرکت های کوچک لوگوهای ارزان می سازد!

باید اعتراف کنیم که بازار گرافیک و ساخت لوگو در ایران، آشفته است. مشتری ها آدم های حرفه ای را نمی شناسند. آدم های حرفه ای هم به خاطر دخالت آدم های آماتوری که به خاطر کمی آشنایی با نرم افزارهای گرافیکی، خود را گرافیست می دانند و قیمت ها را پایین آورده اند،...

25 آبان 1399

چگونه اینفوگرافیک بسازیم؟

اینفوگرافیک یکی از انواع محتواست. در این محتوا اطلاعات در قالب متن، آمار و تصویر ارائه می شوند و برای بیان مفاهیم پیچیده یا آمار و ارقام بالا به صورت ساده بسیار مناسب هستند. اما وقتی چند مدل اینفوگرافیک ببینید متوجه خواهید شد ساخت این محتوا چندان ساده...

2 مهر 1399

رونمایی از طراحی لوگوی فایرفاکس

حدود یک سال پیش اعلام شد موزیلا برای مرورگر فایرفاکس خود لوگوی جدیدی طراحی خواهد نمود. تا کنون چندین بار لوگوی فایرفاکس تغییر پیدا نموده است و اکنون شاهد لوگوی جدید این مرورگر وب هستیم.

7 اردیبهشت 1399

محبوب ترین در آسیا طراحی لوگوی پرسپولیس است

چند روز پیش کنفدراسیون فوتبال آسیا یک نظرسنجی را با عنوان پرطرفدارین لوگوی باشگاهی فوتبال در آسیا برگزار کرد و حالا نتیجه آن تعیین شده است. در این نظرخواهی بیش از 100 هزار نفر شرکت کردند که 83 درصد آن ها به لوگوی باشگاه پرسپولیس رای دادند.

7 اردیبهشت 1399

لوگوی شرکت ها هم فاصله گرفتند

شرکت های مختلف جهان در کمپین فاصله گذاری اجتماعی لوگوی خود را تغییر دادند.

7 اردیبهشت 1399

گروه سایپا طراحی لوگوی خود را تغییر دادند

سایپا، پارس خودرو، زامیاد و سایپادیزل شرکت های زیرمجموعه گروه خودروسازی سایپا که صاحب برند خودروسازی هستند با پیوستن به پویش بین المللی تشویق مردم به رعایت فاصله اجتماعی و ماندن در خانه، به طور موقت نشان های تجاری خود را تغییر دادند.

7 اردیبهشت 1399

طراحی لوگوی گوگل به پاس زحمات کادر درمانی تغییر کرد

گوگل، به پاس زحمات فراوان کادر درمان سراسر دنیا در روزهای شیوع کرونا ویروس، لوگوی خود را تغییر داد.

7 اردیبهشت 1399

ناسا از لوگوی قدیمی خود استفاده خواهد نمود

نمادی که امروز ناسا قصد استفاده از آن را دارد، همان نشان اصلی این آژانس است، لوگویی نمادین با حروفی به شکل کرم که چندین دهه قبل نزدیک به 15 سال روی فضاپیمای این آژانس نقش بسته بود.

7 اردیبهشت 1399

شعار و طراحی لوگوی بازی های پاراآسیایی 2022 رونمایی شد

کمیته پارالمپیک آسیا از شعار و لوگوی بازی های پاراآسیایی 2022 هانگزو چین رونمایی کرد.

7 اردیبهشت 1399

طراحی لوگوی بازی های آسیایی 2026 رونمایی شد

کمیته برگزاری بازی های آسیایی 2026 ژاپن از لوگوی رسمی مسابقات رونمایی نمود.

7 اردیبهشت 1399

موسسه خیریه محک با تغییر طراحی لوگو به پویش جهانی فاصله گذاری اجتماعی پیوست

موسسه خیریه محک که همیشه دغدغه حفظ سلامت جامعه را دارد، به عنوان نخستین موسسه مردم نهاد در ایران همراه کمپین جهانی فاصله گذاری اجتماعی شد و با تغییر طراحی لوگو، اهداف، اقدامات و دغدغه های خود را به این کمپین جهانی پیوند زد.

7 اردیبهشت 1399

آشنایی با طراحی لوگوی شرکت های هواپیمایی

شرکت های هواپیمایی جهان از آرم ها و نشانه های تجاری استفاده میکنند که گویای فرهنگ سازمانی و ملی آنها باشد و بعضی از آنها تاریچه جالبی را نیز در طراحی لوگو خود دارند.

7 اردیبهشت 1399

طراحی لوگو و راه اندازی کمپین المپیک 2021

همانطور که آگاه هستید قرار بود در سال 2020 المپیک برگزار گردد ولی به دلیل شیوع جهانی ویروس کرونا این مراسم و گردهمایی جهانی ورزشکاران یکسال به تعویق افتاد و قرار است در سال 2021 برگزار گردد. اما قبل از آن هم دغدغه برگزار کنندگان از طراحی لوگو تا مسائل دیگر،...

7 اردیبهشت 1399

چه زمانی باید طراحی لوگوی شرکت را تغییر داد؟

لوگو نشان هویتی یک برند است و فرایند برندسازی بدون طراحی لوگو مناسب به نتیجه مطلوب منتهی نمیشود، شرکت های عظیم ممکن است در طول عمر برند خود تغییراتی را در لوگو خود دهند و آن را بارها تغییر دهند، اما چه زمانی باید لوگو را تغییر داد و یا چطور باید بهترین...

7 اردیبهشت 1399